Modlitwa o Pogodę Ducha

Boże, użycz mi Pogody Ducha, abym godził się z tym czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić i mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.

Preambuła AA

    Anonimowi  Alkoholicy są wspólnotą mężczyzn i kobiet, którzy dzielą się nawzajem doświadczeniem, siłą i nadzieją, aby rozwiązać swój problem i pomagać innym w wyzdrowieniu z alkoholizmu.    Jedynym warunkiem uczestnictwa we wspólnocie jest chęć zaprzestania picia.  Nie ma w AA żadnych składek ani opłat,jesteśmy samowystarczalni poprzez własne dobrowolne datki. Wspólnota  AA nie jest związana z żadną sektą,wyznaniem,działalnością  lub instytucją,nie angażuje się w żadne publiczne polemiki,nie popiera ani nie zwalcza żadnych poglądów.      Naszym podstawowym celem jest trwać w trzeźwości i pomagać innym alkoholikom w jej osiągnięciu.

Mityngi w Opolu

Poniedziałek, godz. 19.00 – grupa “Asyż”, ul. Czaplaka 1a salka przy kościele Jezuitów

Wtorek, godz.18.00 – grupa “Zaodrze”, ul. Hallera 2 – salka przy kościele bł. Czesława

Środa, godz. 09.00 – grupa “Klara”, ul. Czaplaka 1a salka przy kościele Jezuitów                                                                               godz.18.00 – grupa “Eleuteria”, Plac  Mickiewicza 1 – salka przy kościele Piotra i Pawła

Czwartek, godz. 18.30 – grupa “U Franciszków”, Plac Wolności 2 – salka przy klasztorze Franciszkanów

Piątek, godz. 17.00 – grupa “W drodze”, ul. Głogowska 25B – salka przy poradni odwykowej

Sobota, godz. 17.00 – grupa “Wsparcie”, ul. Czaplaka 1a salka przy kościele Jezuitów                                                                        godz.18.00 – grupa “Zaodrze”, ul. Hallera 2 – salka przy kościele bł. Czesława

Niedziela, , godz.18.00 – grupa “Eleuteria“, Plac Mickiewicza 1 – Dom Katechetyczny

Mityngi Intergrupy Śląska Opolskiego

Bielice                                                                                  grupa Egida z Nysy, Bielice 127, wtorek 18.15

Brzeg                                                                                    grupa Ostoja,ul.Batorego(Klub Abstynenta)piątek 18.15                                                                                           grupa Posłanie,ul.Makarskiego(dom paraf.)sobota 17.00                                                                                grupa Wiara,ul. Jana Pawła II 2,niedziela 18.00

Borki Wielkie                                                                      grupa Akron, ul. Alarda 3,czwartek 19.00

Głubczyce                                                                            grupa Wolny Wybór,ul.Niepodległości 14,środa  18.00

Głuchołazy                                                                                 grupa Odnowa,ul.Wieniawskiego 5,wtorek 18.00

grupa Wiara,pl.Basztowy 4,czwartek 18.00

Gorzów Śląski                                                                      grupa Nowe Życie,ul. Mała 4,niedziela 18.00

Kędzierzyn-Koźle                                                                    grupa Marek,ul.Racławicka 1,wtorek 18.00

grupa Odnowa,ul.Krzywoustego 2,piątek 18.00

grupa Zawsze Razem,ul.Ligonia 22,poniedziałek 18.00

Kietrz                                                                   grupa Szansa Życia II,ul.Wojska Polskiego 27,pon.18.00

Kluczbork                                                                                  grupa Nowe życie,ul.Jana Pawła II 7, piątek 17.00

grupa Bractwo,ul.Sudecka, dom rekolekc.środa 19.00

Krapkowice                                                                              grupa Bronek,ul.Krasickiego 4, wtorek i piątek 17.00

Leśnica                                                                                       grupa Nowe Życie,Kozielska 2,czwartek 17.00

Niemodlin                                                                          grupa Odnowa, ul. Wojska Polskiego 3/103, piątek 18.30

Nysa                                                                                      grupa Egida,Pl.Kościelny 7,poniedziałek i środa 18.00

grupa Skowronek,ul.KEN 1a, piątek, 16.00

Olesno                                                                                       grupa Iskierka,ul.Brunona Aleksandra 2,piątek 18.00

grupa Nadzieja,Krasickiego 2,wtorek i sobota 17.00

Opole                                                                                         grupa Asyż,ul.Czaplaka 1a,poniedziałek 19.00

grupa Eleuteria,Pl.Mickiewicza 1, dom katechetyczny, środa i niedziela 18.00

grupa Klara,ul.Czaplaka 1a, kościół Jezuitów, środa 9.00

grupa U Franciszków, Plac Wolności 2, klasztor Franciszkanów, czwartek 18.30

grupa Wsparcie,ul.Czaplaka 1a,kościół Jezuitów sobota 17.00

grupa W drodze,ul.Głogowska 25b,piątek 17.00

grupa Zaodrze,ul.Hallera 2, przy kościele bł. Czesława,wtorek i sobota 18.00

Ozimek                                                                                grupa Światło,ul.Częstochowska 8,wtorek 19.00

Paczków                                                                              grupa Odrodzenie,ul.Słowackiego 4,poniedziałek 17.30

Prudnik                                                                                     grupa Alfa,Pl.Farny, dom katechetyczny,piątek 18.00

Strzelce Opolskie                                                                    grupa Przemiana,ul.Strażacka 10,poniedziałek 17.00

grupa Victoria,ul.Krakowska 18,wtorek 17.00

Szymiszów,                                                                              grupa Wolność,ul.Ligonia 12, piątek 18.00

Tarnów Opolski                                                               grupa Wsparcie,ul.Klimasa 4,poniedziałek 17.00

Wołczyn                                                                                     grupa Nowy dzień,ul.Kościelna(dom kat.)niedziela 18.00

Woskowice Małe                                                              grupa Pierwszy Krok,Ośr.Lecz.Odwyk.)czwartek 19.00

Zawadzkie                                                                         grupa Nowa,ul.Lubliniecka 3,wtorek 17.00

Zdzieszowice                                                                  grupa Szansa,ul.Chrobrego 18,środa i piątek 17.00